fbpx

Novateurer

Novateur betyr å tenke nytt – å være innovativ. I dag med stadig ny teknologi og raske forandringer gjelder det å henge med i svingen og se muligheter. Vi novateurer har som mål å følge både hodet og hjertet i jakten på de gode ideene. Vi vet at veien til suksess går gjennom prøving og feiling, og derfor elsker vi den kreative prosessen fra start til slutt - og gir oss ikke før magefølelsen sier yes!

Truls Grønli Olsen

Truls Grønli Olsen
Daglig leder, rådgiver og partner

Tlf. 93 40 53 43
E-post: truls@novateur.no

Klaes Igelstrom

Klaes Igelström
Kommunikasjonsrådgiver og partner

Tlf. 47 38 87 10
E-post: klaes@novateur.no

Gry Flovild, seniordesigner

Gry Flovild
Designer og partner

Tlf. 97 98 89 76
E-post: gry@novateur.no

Hilde Wright

Hilde Christie Wright
Journalist og innholdsprodusent

Tlf. 40 01 30 02
E-post: hilde@novateur.no

Daniel-portrett-novateur-800px

Daniel Röhl
Digital designer

Tlf. 99 41 99 69
E-post: daniel@novateur.no

Jesper Olsen

Jesper Olsen
Filmfotograf

E-post:  jesper@novateur.no

Kirsti-portrett-novateur-800px

Kirsti Grønli
Administrasjonssekretær